|
Εκδηλώσεις ΑΝΤΑΡΣΥΑ, Τρίτη 13 Μάη
Τρίτη 13 Μάη
- ΕΛΕΥΣΙΝΑ, Πολιτιστικό Κέντρο (6μμ). Ομιλητές : Σύλβια Κοιλάκου (υποψήφια Ευρωβουλευτής), Χρήστος Τουλιάτος (υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Δυτικής Αττικής με την Αντικαπιταλιστική Ανατροπή), Γιώργος Τσιρώνης (υποψήφιος Περιφερειακός Σύμβουλος)
![](http://antarsya.gr/sites/default/files/field/image/thessaloniki1305.jpg)
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Πεζόδρομος Αγίας Σοφίας (7μμ). Κεντρική Προεκλογική Εκδήλωση. Ομιλητές : Θανάσης Αγαπητός (υποψήφιος Περιφερειάρχης με την Ανταρσία στην Κεντρική Μακεδονία), Γιάννης Κούτρας (υποψήφιος Δήμαρχος με την Ανταρσία στη Θεσσαλονίκη για την ανατροπή)
![](http://antarsya.gr/img/gizi1305.jpg)
- ΓΚΥΖΗ, Πλατεία (7μμ). Ομιλητές : Πέτρος Κωνσταντίνου (υποψήφιος Δήμαρχος με την Ανταρσία στις γειτονιές της Αθήνας), Γιώργος Παυλόπουλος (υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος με την Αντικαπιταλιστική Ανατροπή), Τάσος Κατιντσάρος (ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ)
![](http://antarsya.gr/img/kerkyra1305.jpg)
- ΚΕΡΚΥΡΑ, Πλακάδα τ'Αγιού. (7:30μμ) Ομιλητές : Σπύρος Κοντομάρης, Παναγιώτης Σωτήρης (υποψήφιοι Ευρωβουλευτές)
![](http://antarsya.gr/img/keratsini1305.jpg)
- ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ, Πλατεία Νίκης (Ζαρντέν), Αμφιάλη (7:30μμ). Ομιλητές : Αντώνης Σταματόπουλος (υποψήφιος Ευρωβουλευτής), Όλγα Κοσμοπούλου (υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης Πειραιά με την Αντικαπιταλιστική Ανατροπή), Παναγιώτης Σταθόπουλος (υποψήφιος Περιφερειακός Σύμβουλος με την Αντικαπιταλιστική Ανατροπή)
- ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ, Πνευματικό Κέντρο (7:30μμ). Ομιλητές : Νίκος Αδαμόπουλος (υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Κεντρικού Τομέα Αθηνών με την Αντικαπιταλιστική Ανατροπή), Τάσος Αναστασιάδης (υποψήφιος Ευρωβουλευτής)
![](http://antarsya.gr/img/pyrgos1305.jpg)
- ΠΥΡΓΟΣ, Δημαρχείο (8μμ). Ομιλητές : Άγγελος Χάγιος (υποψήφιος Ευρωβουλευτής), Ανδρέας Κούτρας (υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Ηλείας με την Αριστερή Παρέμβαση στη Δυτική Ελλάδα), Γιάννης Σεφερλής (υποψήφιος Δήμαρχος με την Ανταρσία στο Δήμο Πύργου)
![](https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/t1.0-9/548083_329924283738091_1775858746_n.jpg)
- ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Κεντρική Πλατεία (8:30μμ). Ομιλητές : Νίκος Ζήκος (υποψήφιος Περιφερειάρχης με την Αριστερή Παρέμβαση στην Ήπειρο), Χρήστος Πατσούρας (υποψήφιος Δήμαρχος με την Αριστερή Παρέμβαση στα Γιάννενα). Θα χαιρετίσουν οι Δημήτρης Παππάς, Αργυρή Ερωτοκρίτου (υποψήφιοι Ευρωβουλευτές)
|