|
Εκδηλώσεις ΑΝΤΑΡΣΥΑ σε όλη την Ελλάδα 23-25/4
Δευτέρα 23/4:
-
Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ Λέσβου διοργανώνει συνέντευξη τύπου για την παρουσίαση του πολιτικού στίγματος και του ψηφοδελτίου της στις 12.15 μ.μ., στο ξενοδοχείο Λέσβιον .
Τρίτη 24/4:
-
![](http://sekonline.gr/images/stories/Stili/24bkoin.jpg)
-
Συμμετοχή στη Πορεία ενάντια στα στρατόπεδα συγκέντρωσης και τα ρατσιστικά πογκρόμ (6:00 μμ, Ομόνοια) .
-
H ΤΕ Αιτωλοακαρνανίας διοργανώνει συνέντευξη για την παρουσίαση του πολιτικού στίγματος και του ψηφοδελτίου στις 12:30 μμ, στην πρώην Αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου στο δημαρχείο Αγρινίου.
-
Εκδήλωση στο Χαϊδάρι, στο κτίριο ΝΕΛΕ (Κολοκοτρώνη 36) στις 7μμ με ομιλητές τους Τάσο Αναστασιάδη, Αλέκο Παπασπυρίδη και Γιάννη Μπαλάση .
Τετάρτη 25/4:
-
Η ΤΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ Θεσσαλονίκης διοργανώνει συνέντευξη Τύπου για την παρουσίαση του πολιτικού στίγματος και των ψηφοδελτίων της στην Α’ και Β’ Θεσσαλονίκης στις 12.00, στον ημιώροφο της ΕΔΟΘ (Προξένου Κορομηλά 51).
-
![](http://www.antarsya.gr/media/dimosionew.jpg)
-
Η κλαδική επιτροπή δημοσίου ΑΝΤΑΡΣΥΑ διοργανώνει εκδήλωση στο αμφιθέατρο Δρακοπούλου, στα Προπύλαια στις 4:30μμ. Θα μιλήσουν οι Σπύρος Κουλούρης, Όλγα Ζαφείρη και ο Παναγιώτης Σωτήρης.
-
Εκδήλωση στο Κρατικό Πειραιά (Νίκαια) με ομιλητή τον Άγγελο Χάγιο .
-
Εκδήλωση-συζήτηση στο Γαλάτσι (Δημαρχείο) στις 6:30μμ
-
![](http://3.bp.blogspot.com/-Oz7M-7ZcWfk/T5eUnMbBFSI/AAAAAAAAAAY/lQ6AoLj_9qQ/s400/%CE%B1%CF%86%CE%AF%CF%83%CF%83%CE%B1-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%82.jpg)
-
Στα Άνω Λιόσια, Οικισμός Γεννηματά στις 6:30 μμ, στην αίθουσα του Πολιτιστικού συλλόγου, Ομιλητές: Χρυσάνθη Αντωναροπούλου, Παναγιώτης Μαυροειδής
-
Στις 7μμ, στη Λαμία (αίθουσα ΤΕΕ, Πλατεία Ελευθερίας) με ομιλητές τους Γιάννη Ελαφρό και Τάσο Αναστασιάδη .
-
![](http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/373031_390265841005200_888024057_n.jpg)
-
Η ΤΕ Χαλανδρίου, Βριλησσίων, Ψυχικού καλεί σε εκδήλωση-συζήτηση με θέμα "Καπιταλιστική κρίση, χρεοκοπία. Ποια είναι η απάντηση της ΑΝΤΑΡΣΥΑ;" στις 7μμ στα Βριλήσσια (ΤΥΠΕΤ, Μπακογιάννη 38-42, Πάρκο Μίκη Θεοδωράκη) με ομιλητές τους Γιώργο Ράγκο και Βασίλη Γάτσιο .
-
Στο Πνευματικό Κέντρο Πολύβιος στη Μεγαλόπολη (20:00) η ΤΕ Αρκαδίας διοργανώνει εκδήλωση/συζήτηση με θέμα: "Υπάρχει άλλος δρόμος! πέρα από τα μνημόνια, την ΕΕ και το Ευρώ, τον καπιταλισμό..." και εισηγητές τους Αντώνη Δραγανίγο, Φλώρα Παπαδέδε .
-
![](http://4.bp.blogspot.com/-3BBLWFwLqZw/T5LmaY1yvKI/AAAAAAAAAGw/MB2AiYGI5pY/s760/580888_390269887680307_100000918963309_1148665_865710025_n.jpg)
-
Προεκλογική συγκέντρωση για τις θέσεις της ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α στον Αρχάγγελο Πρέβεζας (Καφενείο Μηριούνη) στις 8:30 μ.μ. Ομιλητές: Νίκος Ζήκος, περιφερειακός σύμβουλος Ηπείρου, υποψήφιος βουλευτής Ιωαννίνων και Βαγγέλης Νάνος, υποψήφιος βουλευτής Πρεβέζης
|